Pärnu-Jaagupi Muusikakool

Juhtkond

Direktor Katrin Uutsalu +372 5303 0720, katrin.uutsalu@pjkool.ee
Õppealajuhataja Elena Mägi +372 5561 5594, elenamagi959@gmail.com
Majandusjuhataja Marko Põder +372 5322 6336, marko.poder@pjkool.ee

Õpetajad

Kevin Kangur rütmimuusika, bänd kevin@eventgroup.ee
Kaido Kivi vaskpuhkpillid, orkester kaido.kivi.75@gmail.com
Gajane Kurbanova klassikaline kitarr gajanekurbanova@gmail.com
Siiri Laanesoo viiul, altviiul, tšello siiri.laanesoo@mail.ee
Elena Mägi Solfedžo, laulmine, mudilaste eelõpe, rivitrumm elenamagi959@gmail.com
Triin Mägi mudilaste eelõpe triinu90@gmail.com
Malle Mölder kandled mallemolder22@gmail.com
Reine Niin akordion, kandled, karmoška, pärimusmuusika reineniin@gmail.com
Annely Ojasaar klaver, klaverisaatja annely.ojasaar@gmail.com
Helle Ottender muusikateoreetilised ained helle.ottender@mail.ee
Leonora Palu flööt, plokkflööt leonora.palu@gmail.com
Eva Taul klaver, laul, rütmimuusika, klaverisaatja evataul@hot.ee

Teenindav personal

Reet Antso Sekretär +372 509 0357, reet.antso@pjkool.ee
Viive Rozentov Koristaja +372 585 54894, viive.rozentov@mail.ee
Paul Jõgi Klaverihäälestaja +372 506 3847

Meie koolis õpetanud õpetajad

Madis Schmidt 1981 - 2000 direktor, puhkpilli-ja löökpilliõpetaja, orkestrijuht
Aade (Rikka) Erits 1981 - 1984 muusikalugu, solfedžo, klaver
Tõnu Rein 1981 - 1985 klaveriõpetaja, klaverisaatja
Virge (Nigol) Ventsel 1981 - 1982 viiuliõpetaja
Tiiu Tiik 1981 - 1982 akordioniõpetaja
Lea Sikka 1981 - 1982 akordioniõpetaja
Helgi Laanesoo 1981 - 2012 koristaja
Aino Siniväli 1981 - 1982 akordioniõpetaja
Aili (Sihver) Kaljula 1982 - 1994 akordioniõpetaja
Annely (Maalmann) Ojasaar 1982 - … klaveriõpetaja, klaverisaatja
Elo Musikka 1982 - 1985 viiuliõpetaja
Elena (Kuusemets) Mägi   1982 - …   1998 - 2015 solfedžoõpetaja, laulmine, rahvamuusikaansambel, rivitrummid, mudilaste eelõpe direktor
Viivi Lilleste 1983 - 1985 klaveriõpetaja
Robert Kasemägi - IN MEMORIAM 1983 - 1986 vaskpuhkpillid
Arnold Michelis – IN MEMORIAM 1981 - 2007 klaverihäälestaja
Helvi Kruusa 1984 - 1991 akordioniõpetaja
Anu Pärn 1984 - klaveriõpetaja, klaverisaatja
Helle (Räis) Ottender 1984 - … muusikateoreetilised ained
Kaja (Korindt) Karu - IN MEMORIAM 1985 - 1988 viiuliõpetaja
Eve Endoja 1985 - 1988 klaveriõpetaja, klaverisaatja
Sirle (Koppel) Piisang 1985 - 1990 klaveriõpetaja, klaverisaatja
Anne Lukk 1987 – 1989; 1990 - viiuliõpetaja
Margit (Liivamägi) Ubaleht 1988 - 1989 akordioniõpetaja
Ruth (Saulski) Sõerumäe 1989 - 1990 viiuliõpetaja
Anne-Liis Viljaste 1989 - 1990 akordioniõpetaja
Elo Jaanivald 1990 – 1992 klaveriõpetaja
Helianta Vabi 1991 - 2001 akordioniõpetaja
Küllike (Kivi) Küünarpuu 1993 - 1996 viiuliõpetaja
Eva Taul 1995 - … klaveriõpetaja, lauluõpetaja, klaverisaatja, rütmimuusika
Heli Randla 1996 - 2002 viiuliõpetaja
Gajane Kurbanova 1998 - … klassikalise kitarri õpetaja
Ain Põder 1998 - 1999 majahoidja
Reine Niin 1999 - … akordioniõpetaja, kandleõpetaja, pärimusmuusika
Vello Tulev 1999 - 2002 majahoidja
Ilmar Tõnisson 2000 – 2007 puhkpilliõpetaja, suupilliõpetaja
Siiri Laanesoo 2002 - … viiuliõpetaja
Indrek Palu 2005 – 2016 rütmimuusika õpetaja
Malle Mölder 2006 - … kandleõpetaja
Taavi Reimets 2006 - plokkflööt
Leonora Palu 2007 - … flöödiõpetaja
Margus Allmann – IN MEMORIAM 2007 - 2011 vaskpuhkpilliõpetaja
Paul Jõgi 2009 - … klaverihäälestaja
Evelin Tammiku 2010 – 2013 viiuliõpetaja
Irina Aitai 2010 – 2013 viiuliõpetaja
Tarmo Vallist 2011 – 2013 vaskpuhkpilliõpetaja
Viive Rozentov 2012 - … koristaja
Liis Mäevälja 2012 – 2017 saksofoniõpetaja
Triin Mägi 2012 - … mudilaste eelõpe
Kaido Kivi 2013 - … vaskpuhkpillid
Katrin Uutsalu 2015 - … direktor
Kevin Kangur 2016 - … rütmimuusika suuna õpetaja